BİZE ULAŞIN

Hizmet Bedeli Cebine Göre

Hizmet Bedelinin hangi taksit diliminden faydalanırsanız faydalanın artakalan hizmet bedelleri, teslimat tarihinize kadar sizlerden talep edilmez. Dilerseniz taksitlendirmeden geriye kalan hizmet bedeli ödemelerinizi teslimatınızdan da yapabilirsiniz!


Üstelik dahil olduğunuz hizmet bedeli dilimini ilk 6 ay içinde üst dilimlere taşımak isterseniz, geçiş yapacağınız üst dilimin hizmet bedeli indiriminden faydalanabilirsiniz. 


Mesken Finans’ta hizmet bedeli taksitlendirme avantajından faydalanırken peşinat girişi sağlayabilir, teslimat tarihlerinizi daha da erkene çekebilirsiniz. 


Hizmet Bedeli Cebine Göre; teslimat tarihiniz ne zaman ise, Mesken Finans’ta teslimatınız o tarihte!

DİĞER KAMPANYALAR

Tümünü Gör

Mesken Finans’ta fikir değişikliğine kesinti uygulanmaz! İster bireyselden kolektife ister kolektiften bireysele geçin, programa yeni dahil olmuş gibi kayıpsız başlarsınız. Hiçbir geçiş bedeliyle karşılaşmazsınız. Mesken Finans, her kuruşunuzun değerini bilir.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta 1 aylık taksit gecikmesine erteleme uygulanmaz! Diyelim ki işler yolunda gitmedi ve o ay taksitiniz gecikti… Teslimat tarihinizde hiçbir gecikme yaşamazsınız.

Detaylı İncele

Sıkışırsanız nakit desteğiniz yine Mesken’den! Devam eden programınızda taksit ödemeleriniz sürerken herhangi bir ihtiyaç durumunda ister peşinatınızda isterseniz o güne dek ödediğiniz taksit bedellerinizde kısmi iade avantajından yararlanabilirsiniz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’tan ayrılsanız bile paranız buhar olmaz! Herhangi bir sebeple hedefinizden vazgeçip, programa devam edemeseniz bile kayıp yaşamanıza gönlümüz razı değil… Bunun için vadeniz doğrultusunda size çeşitli iade imkanları sunuyoruz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta anlaşmamız her zaman baki! Dönemsel olarak yaşayacağınız herhangi bir maddi sıkıntıda o gün için anlaşmayı sürdürmek istemezseniz, nakit sıkışıklığınız geçtiği an avantajlarımızla kapımız size her zaman açık!

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta her zorluğa bir çözümümüz var! Herhangi bir sebeple nakite sıkışmış, programa devam edememe kararı almış olabilirsiniz. Bu noktada da yanınızdayız.

Detaylı İncele
close