BİZE ULAŞIN

Taksitin Gecikse de Ayrıcalık Hep Seninle!

1 aydan sonraki gecikmelerde ise sadece ödemeyi ertelediğiniz ay kadar geç teslim alırsınız. Üstelik aynı opsiyon, başka hiçbir örneği olmamak üzere, teslimattan sonrası için de var. Mesken Finans’ta teslimattan önce 1, teslimattan sonra 1 olmak üzere esneklik hakkınız her zaman saklı!


Bununla birlikte Mesken Finans müşterileri 51 aya kadar olan programlarda teslimattan önce veya teslimattan sonra 1 ay; 52 ay ve sonrası programlarda teslimattan önce 1, teslimattan sonra 1 ay taksit ödeyememesi durumunda herhangi bir bedel ve teslimat gecikmesi yaşamamaktadır. Ödenmeyen taksit borç bitimine ertelenir. 


Taksitiniz gecikse de ayrıcalık hep sizinle! Kendinizi hep güvende hissedin diye Mesken Finans bu yolda hep destekte!

DİĞER KAMPANYALAR

Tümünü Gör

Mesken Finans’ta her şey bütçenize göre…Hizmet bedeli bile! Hizmet bedelinde yapacağınız cebinize göre taksitlendirmeler teslimat tarihinizi hiçbir şekilde ötelemez, isminiz okunduğu tarihte ödemenizi alırsınız.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta fikir değişikliğine kesinti uygulanmaz! İster bireyselden kolektife ister kolektiften bireysele geçin, programa yeni dahil olmuş gibi kayıpsız başlarsınız. Hiçbir geçiş bedeliyle karşılaşmazsınız. Mesken Finans, her kuruşunuzun değerini bilir.

Detaylı İncele

Sıkışırsanız nakit desteğiniz yine Mesken’den! Devam eden programınızda taksit ödemeleriniz sürerken herhangi bir ihtiyaç durumunda ister peşinatınızda isterseniz o güne dek ödediğiniz taksit bedellerinizde kısmi iade avantajından yararlanabilirsiniz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’tan ayrılsanız bile paranız buhar olmaz! Herhangi bir sebeple hedefinizden vazgeçip, programa devam edemeseniz bile kayıp yaşamanıza gönlümüz razı değil… Bunun için vadeniz doğrultusunda size çeşitli iade imkanları sunuyoruz.

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta anlaşmamız her zaman baki! Dönemsel olarak yaşayacağınız herhangi bir maddi sıkıntıda o gün için anlaşmayı sürdürmek istemezseniz, nakit sıkışıklığınız geçtiği an avantajlarımızla kapımız size her zaman açık!

Detaylı İncele

Mesken Finans’ta her zorluğa bir çözümümüz var! Herhangi bir sebeple nakite sıkışmış, programa devam edememe kararı almış olabilirsiniz. Bu noktada da yanınızdayız.

Detaylı İncele
close