BİZE ULAŞIN

Blog


Ticari anlaşmaların kuralı çok basittir; belirli bir bedel ödenir, karşılığında mal ya da hizmet satın alınır. Şekilleri zaman içerisinde değişse de temelde yüzyıllardır bu böyledir. Ticareti yapan kişinin en büyük -hatta tek- motivasyonu bir kazanım elde etmektir. Ticaretinin sürekliliğini sağlamak ve yeni iş fırsatları edinmek amacıyla yerine getirdiği sorumlulukları dışında, satış yaptığı kişinin çıkarları onun için pek de önemli değildir. Ticaret, doğası gereği her iş kolunda böyle işler.


Mesken Finans, bir ticarethane değildir. 

Bu sebepledir ki birlikte yola çıktığımız hiç kimseyi “müşteri” olarak görmüyoruz. Bizim için her iş ortağımız; hedefleri olan, hayallerinin peşinde koşan bir “aile üyesi”. Evet, oldukça geniş bir aileye sahibiz... Ve her birinin çıkarları, paralarının her kuruşu bizim için de çok değerli. Müşteri odaklı yapımız, kurum dinamiklerimiz doğrultusunda bir kimlik halinde Mesken Finans ismini oluşturmakta. Biz, ülkemizdeki herkesin kira öder gibi ev sahibi olma hakkına inanıyor ve bunu başarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ailemizin her üyesinin ev sahibi olma sürecini kolaylaştırmak için uğraşıyoruz.


Her bir aile üyemizin başka yaşam dinamikleri, başka ekonomik gelirleri, bambaşka yaşam tarzları, yatırım araçları var. Hiçbirinin arasında ayrım gözetmeden el ele, omuz omuza hedeflerine doğru birlikte yürüyoruz. Bütün süreç planını, merkeze onları koyarak, onların gerçekleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Her birinin bütçesini yormayacak şekilde taksitle ev planını oluşturuyor; herhangi bir sıkıntı durumunda gerekirse taksitlerini erteliyor, onlara hiçbir kayıp yaşatmadan güvenle ev sahibi olmalarını sağlıyoruz. Yatırım finansmanı oluşturuyoruz.


Ev geçindirmek, birikim yapmak zor zanaat… Tüm bu zorluklara göğüs gerip üstüne bir de ev sahibi olmak isterseniz; banka faizleri, kredi problemleri karşınıza çıkıyor. Merak etmeyin sizin de yanınızdayız! Artık başkasının evine ödemek yapmaktan, kira bedelinden kurtulun! Kira öder gibi, hiç zorlanmadan, banka faizleri ile uğraşmadan kendi yuvanıza sahip olun. Geleceğe güvenle bakın. Meraklanmayın, Mesken Finans en başından siz ev sahibi olana kadar hep yanınızda.


Yola çıkmak için hazırsanız, hadi hemen ailemize katılın. Aramızda herkese yer var. Ve siz de varsanız, artık ailemiz daha da güçlü!


Her ay başkasının evine kira ödemeyin.

POPÜLER İÇERİKLER

close